Publikujte vlastné články  |  Obsah každej stránky môžete zdieľať s priateľmi:

Kemping Donaupark Tulln

May

10

2015

Veľmi pekný kemping s výbornou reštauráciou na brehu Dunaja v mestečku Tulln. Tulln je od Viedne vzdialený iba 40 km, čo je skvelá príležitosť na krátky víkendový výlet s cieľom aktívneho oddychu a bicyklovania pri Dunaji. Podobne ako v iných mestách smerom na západ od Slovenska, aj v Tullne sú perfektne vybudované cyklotrasy a ako je to v týchto končinách zvykom, aj po meste v premávke sa jazdí vynikajúco, cyklisti majú skrátka všade prednosť, nikto sa netlačí a neponáhľa, skrátka super. Terén je rovinatý, takže nevyžaduje žiadnu zvlášť kondíciu. V prípade, že nemáte dobrú kondíciu a chcete podniknúť dlhší výlet, je pre to vhodný elektrobicykel, ktorý má už dnes dojazd až 160 km. Potom nie je žiaden cieľ ďaleko.

Všetky státia v kempe majú elektrickú prípojku, niektoré aj vodu a prípojku na odpad. K dispozícii je servisné miesto s možnosťou vypustiť odpad a napustiť vodu. Najdrahšie miesto s kompletným vybavením (elektrina, voda a odpad) pre obytné auto a 2 osoby stojí na noc 30,- € vrátane dane a turistických poplatkov.

Mestečko Tulln je pekné, tradične čisté, s množstvom malých kaviarničiek. Komu by sa nepáčila reštaurácia v kempe (aj keď je podľa mňa výborná), môže navštíviť niektorú z množstva reštaurácii v meste. 

Cesta z Bratislavy až do kempu má dĺžku približne 130 km, čo je asi 1,5 hodiny príjemnej jazdy väčšinou po diaľnici.

V: Info z ciest Od: Peter [317 Blue Star Level]

Môžete reagovať

Musíte byť Prihlásený.

Nie ste ešte členom? Registrácia »

Karavan ShopBRITZ Australia

Hodnotenie

Získajte hviezdy za príspevky!

Počet šedých hviezd [1 - 25 Počet šedých hviezd]
Počet zelených hviezd [26 - 50 Počet zelených hviezd]
Počet modrých hviezd [51 - 500 Počet modrých hviezd]
Počet oranžových hviezd [501 - 5000 Počet oranžových hviezd]
Počet červených hviezd [5001 - 25000 Počet červených hviezd]
Počet čiernych hviezd [25001+ Počet čiernych hviezd]